Ceník svateb 2021 / 2022

Ceník svatebního fotografování pro roky 2021 a 2022 Vám velmi rád zašlu na Váš e-mail, stačí mě kontaktovat přes rychlý kontaktní formulář ZDE a sdělit mi vše podstatné o Vašich svatebních plánech a snech. Případně mě vždy můžete přímo kontaktovat na mém e-mailu jezdik.fotograf@seznam.cz

Ceník služeb 2021

U všech ateliérových/exteriérových fotografování si vybíráte snímky, které obdržíte posléze doretušované, jen vy sami. Z balíčku nafocených snímků, který je vám po focení zaslán, si vyberete jen ty fotografie, které vás skutečně zaujaly, a které si chcete nechat upravit.

Fotografie primárně netisknu, výsledné snímky jsou dodávány pouze v elektronické podobě. Rád vám však zajistím i případný tisk za zvýhodněnou cenu.

Fotografuji ve svém ateliéru i v exteriérech, případně lze sjednat focení v libovolném interiéru, nejdříve však po včasné předchozí domluvě.

Ke všem zpracovaným fotografiím obdržíte zdarma i černobílou verzi daného snímku. Fotografie odevzdávám ve dvou velikostech: velikost vhodná pro internetové sdílení/prohlížení. A plná velikost fotografií určená pro tisk.

Cestovné pro exteriérové focení: do 15 km od Opočna cestovné zdarma, co další km to +7 Kč (započítává se i zpáteční cesta).

Rodinné foto: 2000 Kč - 12 fotografií

- maximální počet 2 dospělí + 3 děti (miminka starší 3 měsíců) + domácí mazlíček.

- fotografování 1 hodina. V ceně 12 individuálně upravených fotografií. Základní retuš. Za každou další vámi vybranou fotografii nad rámec 12 snímků si účtuji 200 Kč/foto.

Těhotenské foto: 2000 Kč - 10 fotografií

- maximální počet 2 dospělí + 2 děti + domácí mazlíček.

- fotografování 1,5 hodiny (větší střídání oblečení, lokací). V ceně 10 individuálně upravených fotografií. Základní retuš. Za každou další vámi vybranou fotografii nad rámec 10 snímků si účtuji 200 Kč/foto.

Newborn lifestyle foto: 2000 Kč - 10 fotografií

- maximální počet 2 dospělí + sourozenec (sourozenci)

- jedná se o fotografování novorozeňátka v poklidu vašeho domova. Přijedu až k vám domů, ideálně v prvních 8-12 dnech od narození vašeho potomka. K fotografování mi stačí přirozené světlo z okna. Nefotím v ozdobných košících, ani newrapuji miminka do šátků. Jde mi o fotografii rodičů v nejtěsnější blízkosti s miminkem. Žádné stylizování, dekorace, jen rodičovské objetí.

- fotografování max 1,5 hodiny. V ceně 10 individuálně upravených fotografií. Základní retuš. Za každou další vámi vybranou fotografii nad rámec 10 snímků si účtuji 200 Kč/foto.

Párové foto: 2400 Kč - 8 fotografií

- maximální počet 2 dospělí + domácí mazlíček.

- portréty, celá postava, střídání oblečení, širší využití exteriéru.

- fotografování 1,5 hodiny. V ceně 8 individuálně upravených fotografií. Pokročilá retuš. Za každou další vámi vybranou fotografii nad rámec základních 8 snímků si účtuji 300 Kč/foto.

Portrétové foto jednotlivce: 1500 Kč - 5 fotografií

- umělecké portréty, celá postava, střídání oblečení, fashion/akt, širší využití exteriéru s možností kreativního exteriérového osvětlení. Různorodé ateliérové svícení.

- fotografování až 2 hodiny. V ceně 5 individuálně upravených a kolorovaných fotografií. Komplexní retuš. Za každou další vámi vybranou fotografii nad rámec základních 5 snímků si účtuji 300 Kč/foto. Focení je ideální (nezbytné) spojit se službou vizážistky.

REPORTÁŽ / FIREMNÍ VEČÍREK

- cena 1500 Kč/hod (minimum dvě hodiny práce), nebo dle dohody.

- cestovné: z Opočna (okres Rychnov nad Kněžnou) 7 Kč/km (započítává se i zpáteční cesta)

MATURITNÍ PLES

- 1300 Kč/hodina (minimum 5 hodin) v ceně zahrnuto:

- fotografování celého maturitního plesu - webový zaheslovaný odkaz pro stažení výsledných fotografií v plném rozlišení. Fotograf k individuální dispozici pro focení snímků s rodiči či přáteli v průběhu večera. Při objednání sleva na fotografování maturitního tabla 20%.

- cestovné: do 15 km od Opočna cestovné zdarma, co další km to +7 Kč (započítává se i zpáteční cesta)

Podmínka: Celá maturitní třída chce být focena (žádné individuální výjimky). Nevratný rezervační poplatek 3000 Kč splatný předem (bude odečten od konečné ceny za fotografování).

ŠKOLNÍ TABLA

- od 350 Kč/student, včetně tisku - v ceně zahrnuto:

- každý student si sám vybere z nafocených snímků, kterou konkrétní fotografii chce použít na tablo

- foto jednotlivce: pro každého studenta 5x vytištěná jedna upravená portrétní fotografie ve velikosti 10 x 15 cm

- společné foto celé třídy: pro každého studenta jeden tisk 30 x 20 cm

- webový zaheslovaný odkaz pro stažení upravených fotografií + společné fotografie v plném rozlišení (pro možnost dalšího individuálního dotisku rodiči)

- cestovné: do 15 km od Opočna cestovné zdarma, co další km to +7 Kč (započítává se i zpáteční cesta)

Cena je závislá na tématu fotografování a případné náročnosti grafických úprav a retuší. Pro finální cenu je nutné předem prokonzultovat fotografované téma, zejména z pohledu reálné proveditelnosti. Taktéž je možnost nafotit dvě fotografie - např. klasické foto ve společenském oděvu a následně tématické foto.

INTERIÉRY

- cena 300 Kč/foto. Klient si sám vybere z nafocených fotografií ty, které chcete skutečně zakoupit. Minimální odběr 10 kusů fotografií.

- cestovné: z Opočna (okres Rychnov nad Kněžnou) 7 Kč/km (započítává se i zpáteční cesta)

PRODUKTY

- cena dle specifikace konkrétní zakázky


POZNÁMKY K CENÍKU SLUŽEB

Pokud není uvedeno či sjednáno jinak, fotografie jsou vždy dodávány pouze v elektronické podobě (osobní úschovna na cloudu) ve formátu jpg, maximální kvalitě a poměru stran 3:2.

Ceník služeb je platný od 1. 6. 2016, aktualizován dne 13. 12. 2019.

Klient je vždy před uzavřením dohody o fotografování seznámen s Všeobecnými obchodními podmínkami - odkaz ZDE, s kterými svým souhlasem o provedení zakázky souhlasí.

IČO: 76054195, nejsem plátcem DPH

Honza Ježdík, Krátká 606, Opočno, 51773