Ceník svateb 2018/2019/2020

Ceník svateb a volných svatebních termínů 2018, 2019 a 2020 je na vyžádání na emailové adrese: jezdik.fotograf@seznam.cz případně přes kontaktní formulář ZDE.

Ceník služeb 2018

EXTERIÉROVÉ FOTOGRAFOVÁNÍ

U všech exteriérových fotografování si vybíráte snímky, které obdržíte posléze doretušované, jen vy sami. Z balíčku nafocených snímků, který je vám po focení zaslán, si vyberete jen ty fotografie, které vás skutečně zaujaly, a které si chcete nechat upravit.

Fotografie netisknu, výsledné snímky jsou dodávány pouze v elektronické podobě. Aktuálně fotografuji pouze v exteriérech, případně lze sjednat focení v interiéru/ateliéru, nejdříve však po včasné předchozí domluvě.

Ke všem zpracovaným fotografiím obdržíte zdarma i černobílou verzi daného snímku. Fotografie odevzdávám ve dvou velikostech: velikost vhodná pro internetové sdílení/prohlížení. A plná velikost fotografií určená pro tisk.

Cestovné pro exteriérové focení: do 15 km od Opočna cestovné zdarma, co další km to +7 Kč (započítává se i zpáteční cesta).

Rodinné foto: 2000 Kč - 15 fotografií

Maximální počet 2 dospělí + 3 děti (miminka starší 3 měsíců) + domácí mazlíček.

Focení 1 hodina. V ceně 15 individuálně upravených fotografií. Za každou další vámi vybranou fotografii nad rámec 15 snímků si účtuji 150 Kč/foto.

NEWBORN (novorozeňátka) fotografuji pouze výjimečně stálým klientům, nespecializuji se na to.

Těhotenské foto: 2000 Kč - 10 fotografií

Maximální počet 2 dospělí + 2 děti + domácí mazlíček.

Focení 1,5 hodiny. V ceně 10 individuálně upravených fotografií. Základní retuš. Za každou další vámi vybranou fotografii nad rámec 10 snímků si účtuji 200 Kč/foto.

/Fotografuji též těhotné či miminka v domácím prostředí - přijedu až k vám - dle domluvy/

Párové foto: 2000 Kč - 10 fotografií

Maximální počet 2 dospělí + domácí mazlíček.

Portréty, celá postava, střídání oblečení, širší využití exteriéru.

Focení 1,5 hodiny. V ceně 10 individuálně upravených fotografií. Pokročilá retuš. Za každou další vámi vybranou fotografii nad rámec základních 10 snímků si účtuji 250 Kč/foto.

Portrétové foto jednotlivce: 2500 Kč - 8 fotografií

Umělecké portréty, celá postava, střídání oblečení, fashion/akt, širší využití exteriéru s možností kreativního exteriérového osvětlení.

Focení až 2 hodiny. V ceně 8 individuálně upravených a kolorovaných fotografií. Komplexní retuš. Za každou další vámi vybranou fotografii nad rámec základních 8 snímků si účtuji 350 Kč/foto. Focení je ideální (nezbytné) spojit se službou vizážistky.

REPORTÁŽ | FIREMNÍ VEČÍREK

Cena od 1500 Kč/hod (minimum dvě hodiny práce), nebo dle dohody.

Cestovné: z Opočna (okres Rychnov nad Kněžnou) 7 Kč/km (započítává se i zpáteční cesta)

MATURITNÍ PLES

Od 300 Kč/student (třída s 20 a více studenty 300 Kč. Třída se 19 a méně studenty 350 Kč) - v ceně zahrnuto:

- fotografování celého maturitního plesu - max 6 hodin- webový zaheslovaný odkaz pro stažení výsledných fotografií v plném rozlišení. Fotograf k individuální dispozici pro focení snímků s rodiči či přáteli v průběhu večera. Při objednání sleva na fotografování maturitního tabla 20%.

- Cestovné: do 15 km od Opočna cestovné zdarma, co další km to +7 Kč (započítává se i zpáteční cesta)

Podmínka: Celá maturitní třída chce být focena (žádné individuální výjimky). Nevratný rezervační poplatek 3000 Kč splatný předem (bude odečten od konečné ceny za fotografování).

ŠKOLNÍ TABLA

Od 350 Kč/student, včetně tisku - v ceně zahrnuto:

- každý student si sám vybere z nafocených snímků, kterou konkrétní fotografii chce použít na tablo

- foto jednotlivce: pro každého studenta 5x vytištěná jedna upravená portrétní fotografie ve velikosti 10 x 15 cm

- společné foto celé třídy: pro každého studenta jeden tisk 30 x 20 cm

- webový zaheslovaný odkaz pro stažení upravených fotografií + společné fotografie v plném rozlišení (pro možnost dalšího individuálního dotisku rodiči)

Cestovné: do 15 km od Opočna cestovné zdarma, co další km to +7 Kč (započítává se i zpáteční cesta)

Cena je závislá na tématu fotografování a případné náročnosti grafických úprav a retuší. Pro finální cenu je nutné předem prokonzultovat fotografované téma, zejména z pohledu reálné proveditelnosti. Taktéž je možnost nafotit dvě fotografie - např. klasické foto ve společenském oděvu a následně tématické foto.

INTERIÉRY

Cena 300 Kč/foto. Klient si sám vybere z nafocených fotografií ty, které chcete skutečně zakoupit. Minimální odběr 10 kusů fotografií.

Cestovné: z Opočna (okres Rychnov nad Kněžnou) 7 Kč/km (započítává se i zpáteční cesta)

PRODUKTY

Cena dle specifikace konkrétní zakázky.


POZNÁMKY K CENÍKU SLUŽEB


Pokud není uvedeno či sjednáno jinak, fotografie jsou vždy dodávány pouze v elektronické podobě (osobní úschovna na cloudu) ve formátu jpg, maximální kvalitě a poměru stran 3:2.


Ceník služeb je platný od 1. 6. 2016, aktualizován dne 1. 7.  2018.


Klient je před uzavřením dohody o fotografování seznámen s Všeobecnými obchodními podmínkami - odkaz ZDE, s kterými svým souhlasem o provedení zakázky souhlasí.


IČO: 76054195, nejsem plátcem DPH


Honza Ježdík, Krátká 606, Opočno, 51773