Ceník svateb 2017/2018

Ceník svateb a volných svatebních termínů 2017 a 2018 je na vyžádání na emailové adrese: jezdik.fotograf@seznam.cz případně přes kontaktní formulář ZDE.

Ceník služeb 2017

EXTERIÉROVÉ FOTOGRAFOVÁNÍ

U všech exteriérových fotografování si vybíráte snímky, které obdržíte posléze doretušované, jen vy sami. Z balíčku nafocených snímků, který je vám po focení zaslán, si vyberete jen ty fotografie, které vás skutečně zaujaly, a které si chcete nechat upravit.

Fotografie netisknu, výsledné snímky jsou dodávány pouze v elektronické podobě. Aktuálně fotografuji pouze v exteriérech, případně lze sjednat focení v interiéru/ateliéru, nejdříve však po včasné předchozí domluvě.

Ke všem zpracovaným fotografiím obdržíte zdarma i černobílou verzi daného snímku. Fotografie odevzdávám ve dvou velikostech: velikost vhodná pro internetové sdílení/prohlížení. A plná velikost fotografií určená pro tisk.

Cestovné pro exteriérové focení: do 15 km od Opočna cestovné zdarma, co další km to +7 Kč (započítává se i zpáteční cesta).

Rodinné foto: 2000 Kč - 15 fotografií

Maximální počet 2 dospělí + 3 děti (miminka starší 3 měsíců) + domácí mazlíček.

Focení 1 hodina. V ceně 15 individuálně upravených fotografií. Za každou další vámi vybranou fotografii nad rámec 15 snímků si účtuji 150 Kč/foto.

NEWBORN (novorozeňátka) fotografuji pouze výjimečně stálým klientům, nespecializuji se na to.

Těhotenské foto: 2000 Kč - 10 fotografií

Maximální počet 2 dospělí + 2 děti + domácí mazlíček.

Focení 1,5 hodiny. V ceně 10 individuálně upravených fotografií. Základní retuš. Za každou další vámi vybranou fotografii nad rámec 10 snímků si účtuji 200 Kč/foto.

/Fotografuji též těhotné či miminka v domácím prostředí - přijedu až k vám - dle domluvy/

Párové foto: 2500 Kč - 10 fotografií

Maximální počet 2 dospělí + domácí mazlíček.

Portréty, celá postava, střídání oblečení, akt, širší využití exteriéru.

Focení 2 hodiny. V ceně 10 individuálně upravených fotografií. Pokročilá retuš. Za každou další vámi vybranou fotografii nad rámec základních 10 snímků si účtuji 250 Kč/foto.

Portrétové foto jednotlivce: 2500 Kč - 8 fotografií

Umělecké portréty, celá postava, střídání oblečení, fashion/akt, širší využití exteriéru s možností kreativního exteriérového osvětlení.

Focení 2 hodiny. V ceně 8 individuálně upravených a kolorovaných fotografií. Komplexní retuš. Za každou další vámi vybranou fotografii nad rámec základních 8 snímků si účtuji 350 Kč/foto. Focení je ideální (nezbytné) spojit se službou vizážistky.

REPORTÁŽ | FIREMNÍ VEČÍREK

Cena od 1500 Kč/hod (minimum dvě hodiny práce), nebo dle dohody.

Cestovné: do 15 km od Opočna (okres Rychnov nad Kněžnou) cestovné zdarma, co další km to +7 Kč (započítává se i zpáteční cesta)

MATURITNÍ PLES

Od 280 Kč/student (třída s 20 a více studenty 280 Kč. Třída se 19 a méně studenty 320 Kč) - v ceně zahrnuto:

- fotografování celého maturitního plesu - max 7 hodin- webový zaheslovaný odkaz pro stažení výsledných fotografií v plném rozlišení. Fotograf k individuální dispozici pro focení snímků s rodiči či přáteli v průběhu večera. Při objednání sleva na fotografování maturitního tabla 20%.

- Cestovné: do 15 km od Opočna cestovné zdarma, co další km to +7 Kč (započítává se i zpáteční cesta)

Podmínka: Celá maturitní třída chce být focena (žádné individuální výjimky). Nevratný rezervační poplatek 3000 Kč splatný předem (bude odečten od konečné ceny za fotografování).

ŠKOLNÍ TABLA

Od 330 Kč/student, včetně tisku - v ceně zahrnuto:

- každý student si sám vybere z nafocených snímků, kterou konkrétní fotografii chce použít na tablo

- foto jednotlivce: pro každého studenta 5x vytištěná jedna upravená portrétní fotografie ve velikosti 10 x 15 cm

- společné foto celé třídy: pro každého studenta jeden tisk 30 x 20 cm

- webový zaheslovaný odkaz pro stažení upravených fotografií + společné fotografie v plném rozlišení (pro možnost dalšího individuálního dotisku rodiči)

Cestovné: do 15 km od Opočna cestovné zdarma, co další km to +7 Kč (započítává se i zpáteční cesta)

Cena je závislá na tématu fotografování a případné náročnosti grafických úprav a retuší. Pro finální cenu je nutné předem prokonzultovat fotografované téma, zejména z pohledu reálné proveditelnosti. Taktéž je možnost nafotit dvě fotografie - např. klasické foto ve společenském oděvu a následně tématické foto.

INTERIÉRY

Cena 300 Kč/foto. Klient si sám vybere z nafocených fotografií ty, které chcete skutečně zakoupit. Minimální odběr 10 kusů fotografií.

Cestovné: do 15 km od Opočna cestovné zdarma, co další km to +7 Kč (započítává se i zpáteční cesta)

PRODUKTY

Cena dle specifikace konkrétní zakázky.


POZNÁMKY K CENÍKU SLUŽEB


Pokud není uvedeno či sjednáno jinak, fotografie jsou vždy dodávány pouze v elektronické podobě (osobní úschovna na cloudu) ve formátu jpg, maximální kvalitě a poměru stran 3:2.


Ceník služeb je platný od 1. 6. 2016, aktualizován dne 13. 6. 2017. Ceník svateb 2017 je platný od 1. 6. 2016. Ceník svateb 2018 je platný od 1. 1. 2018.


Klient je před uzavřením dohody o fotografování seznámen s Všeobecnými obchodními podmínkami - odkaz ZDE, s kterými svým souhlasem o provedení zakázky souhlasí.


IČO: 76054195, nejsem plátcem DPH


Honza Ježdík, Krátká 606, Opočno, 51773